555 66 369
E-P 9:00-21:00
E-post:

Vannitoa p.vah. AJAX Optimal7 Spray 0.5l


€3.09
€6.18/l
Päritoluriik:
Kreeka
Netokogus (g/ml):
500
Tarnija kontaktid:
Jungent Estonia OÜ
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Ajax spray optimal 7 bathroom 500ml
LISAINFO
Ajax Bathroom pihustatav puhastusvahend vannitoa ja teiste pindade puhastamiseks. Parendatud Easy Rinse koostis võimaldab kiiresti eemaldada puhastamisel tekkinud vahu. Eemaldab katlakivi jäänused ja rasva, värskendab. Toodetud Kreekas. Pihusta puhastatavale pinnale. Pühi niiske lapiga. Ärge laske tootel toimida üle 10 minuti. Ärge kasutage marmoril, paekivil, vanal malmil ega kahjustunud emailil. Kahtluse korral testige kõigepealt väikesel pinnal. Järgi alati tootja puhastusjuhiseid. Põhjustab tugevat silmade ärritust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Käidelda hästiventileeritavas kohas. Ärge segage pleegitiga: tekkida võib ohtlik gaas (kloor).
KASUTUSJUHEND
Ajax bathroom pihustatav puhastusvahend vannitoa ja teiste pindade puhastamiseks. Parendatud easy rinse koostis võimaldab kiiresti eemaldada puhastamisel tekkinud vahu. Eemaldab katlakivi jäänused ja rasva, värskendab. Toodetud kreekas. Pihusta puhastatavale pinnale. Pühi niiske lapiga. Ärge laske tootel toimida üle 10 minuti. Ärge kasutage marmoril, paekivil, vanal malmil ega kahjustunud emailil. Kahtluse korral testige kõigepealt väikesel pinnal. Järgi alati tootja puhastusjuhiseid. Põhjustab tugevat silmade ärritust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Silma sattumise korral: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Käidelda hästiventileeritavas kohas. Ärge segage pleegitiga: tekkida võib ohtlik gaas (kloor).
Tootja kontaktid
Colgate-Palmolive SIA
Säilitamistingimused
Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib veidi erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.