555 66 369
E-P 9:00-21:00
E-post:

Vannitoa puhastusvah.AJAX 0,5L


€1.89
€3.78/l
Päritoluriik:
Kreeka
Netokogus (g/ml):
500
Kaubamärk:
Ajax
Tarnija kontaktid:
Jungent Estonia OÜ
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Ajax puhastusvahend vannitubadele 500ml
LISAINFO
HOIATUSED: Põhjustab raskeid silmakahjustusi. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Silma sattumise korral loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed. Loputada veel kord. Võtta viivitamata ühendust mürgistusteabekeskuse või arstiga. Käidelda hästiventileeritavas kohas. Ärge segage pleegitiga: tekkida võib ohtlik gaas (kloor).
Koostisosad
5% anioonsed pindaktiivsed ained, mitteioonsed pindaktiivsed ained, parfüümid, butüülfenüülmetüülpropioon, heksüülkinnamal.
KASUTUSJUHEND
Suured pinnad (põrandad, plaadid): lahustage umbes 70 ml geeli 5 1 vees. Edasine loputamine pole vajalik. Väikesed pinnad (kraanikauss, dušš, tualett, amatöör): kandke otse või käsna. Jätke mitu minutit, seejärel loputage. Resistentsete plekkide puhul jäta 10 minutit enne loputamist.Ettevaatust: ärge kasutage marmorist, kivist, poorset ja malmist emaile pinda. Ärge segage pleegitusega oht ohtlike gaaside (kloor) vabastamiseks. Ärge laske geelil töötada üle 10 minuti.
Tootja kontaktid
Colgate-Palmolive SIA
Säilitamistingimused
5-25°. Säilitada kuivas, jahedas, päikese eest kaitstuna. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.