555 66 369
E-P 9:00-21:00
E-post:

Vannitoapuhastusvah. SANYTOL 500ml


€0.00
€0.00/
Netokogus (g/ml):
500
Kaubamärk:
SANYTOL
Tarnija kontaktid:
Kodu Paber AS
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Desinfitseeriv vannitoapuhastusvahend Sanytol 500ml, eukalüptilõhnaline, tagab täieliku puhtuse. Tootel on desinfitseeriv ja katlakivivastane toime, mis takistab soovimatute mikroorganismide paljunemist ning hallituse ja katlakivi teket. Sobib kõikide pestavate pindade puhastamiseks neid kahjustamata. Ei sisalda valgendajat.
Koostisosad
0, 5% chloride didecyldimetylammonium, <5%mitteioonseid pindaktiivseid aineid, katioonseid pindaktiivseid aineid, lõhnaaineid.
KASUTUSJUHEND
Pihustage toodet puhastatavale pinnale. Laske toimida ja seejärel loputage. Kuivanud mustuse korral laske toimida kauem ja vajadusel korrake protseduuri. Põhjalikuks desinfitseerimiseks laske vahendil toimida 15 minutit. Õrnade, emailitud, lakitud või marmorpindade puhastamiseks pihustage toodet niiskele lapile, pühkige pind üle ja loputage kohe. Kahtluse korral tehke proov varjatud kohas. Ärge kunagi kasutage toodet otse marmoril. Ärge laske tootel toimida marmoril enne loputamist. Mitte segada pleegitusvahendite ega muude puhastusvahenditega.
Tootja kontaktid
Marca Ceys International, S.L.Sociedad Unipersonal
Säilitamistingimused
5-25°. Säilitada kuivas, jahedas, päikese eest kaitstuna. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.