555 66 369
E-P 9:00-21:00
E-post:

Värvi-ja mustus.lapid Dr.BECKMANN 24tk


€4.99
€0.21/tk
Päritoluriik:
Saksamaa
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Hoolimata sorteerimisest võib pesu pesemise käigus muutuda värviliseks, sest alati mingi osa värvainetest ladestub kangastele, muutes sellega värvid tuhmiks. Dr. Beckmanni värvi- ja mustusekogumislapid aitavad säilitada valge pesu valgena ja värvid kirkana hoides ära pesus eraldunud värvi ja mustuse kandumise teistele kangastele. Värvi- ja mustusekogumislapid koguvad pesuveest värvi, katlakiviosakesed, mustuse ja aitavad vältida nende kandumist kangastele. Kogumislappide kasutamisel on võimalik pesta erinevat värvi pesu koos – värvilist, tumedat ja valget, mis omakorda vähendab pesu sorteerimist ning pesukordi, säästes nii energiat, aega ja vett. Uute värvi- ja mustusekogumise mikrofiiberlapi kiud toimivad kiiremini ja kindlamalt kui kunagi varem. Ekstra peened kiud võimaldavad hoiustada rohkem värvi ja mustuse osakesi ning sellega kaitsta värvi ja mustuse kandumist teistele kangastele.
LISAINFO
Hoida lastele kättesaamatult. Mitte kasutada isiklikuks hügieeniks.
Koostisosad
Mikrokiud.
KASUTUSJUHEND
Pange pesu masinasse ja lisage pesuvahend. Asetage kogumislapp koos pesuga trumlisse ja käivitage programm. Eemaldada lapp enne pesu kuivatamist. Lisada värvilisele pesule 2 lappi ja segapesule 2-3 lappi.
Tootja kontaktid
DELTA PRONATURA

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.