Veepehmendi CALGON 750ml


€7.45
€9.93/l
Päritoluriik:
Itaalia
Netokogus (g/ml):
750
Tarnija kontaktid:
Sales-Star AS
Tarnija:
maxima

LISAINFO
Kaitseb* katlakivi eest ja hoiab masina puhta** *Aitab igal pesukorral kaitsta Teie masinat. **Aitab igal pesukorral hoida masina puhta. Ilma Calgonita Katlakivi, pori ja pesuvahendi jäägid kuhjuvad trumli taha, filtrissee ja torudesse. Lisaks masina purunemisele võib see olla ebameeldiva lõhna allikaks, mis takistab Teil saavutada ideaalset pesutulemust.
Koostisosad
Sisaldab 5% - 15% polükarboksülaate, alla 5%-i benzisothiazolinone''i, methylisothiazolinone''i, lõhnaaineid
LISAAINED
E415
KASUTUSJUHEND
Õige doseerimine1 korgitäis = keskmise ja kare vesi .1 + 2/3 Korgitäit = väga kare vesi.Kasutada igal pesukorral.Lisa calgon oma põhipesuaine peale masinasse doseeri vastavalt tootja soovitustele.Sobib kasutamiseks kõigile kangastele.
Tootja kontaktid
Reckitt Benckiser

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.

Eesti

  • English
  • Русский