Veepehmendi CALGON Hygiene 750ml

Veepehmendi CALGON Hygiene 750ml

€12.75
€17.00/l
Kirjeldus
CALGON HYGIENE+ Gel veepehmendusgeel, 750 ml. Katlakivivastane. Eemaldab 99.9% bakteritest tühja tsükliga pestes*. NR 1 JUHTIVATE PESUMASINATOOTJATE SOOVITUS**. Avastage Calgon Hygiene+ ̶ meie Calgoni toode, mis kaitseb teie pesumasinat katlakivi, mustuse ja ebameeldiva lõhna eest, jättes selle hügieeniliselt puhtaks. Calgon Hygiene+ geelis on ühendatud Calgoni kaitse katlakivi vastu ja antibakteriaalsed koostisosad, et eemaldada teie pesumasinas 99,9% bakteritest*. IGAPÄEVANE KAITSE: Katlakivi, mustuse ja lõhnade eest kaitseks kasutage Calgon Hygiene+ geeli igal pesukorral. Selle neutraliseeriv toime kaitseb teie masina kõiki olulisi osi. BAKTERIVASTANE KAITSE: Kasutage Calgon Hygiene+ geeli tühja masinaga üks kord kuus, et kõrvaldada 99,9% bakteritest* ja hoida oma masin hügieeniliselt puhtana. *põhineb läbiviidud uuringutel (30 minutit 40 °C juures tühja masinaga). **Soovitatud juhtivate pesumasinatootjate poolt lähtudes globaalsest pesumasinate tootjate turuosast, kes soovitavad Calgonit.
Lisainfo
HOIATUS. Põhjustab tugevat silmade ärritust. Põhjustab nahaärritust. Kahjulik veeorganismidele, pikaajaline toime. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Vältida silma, nahale või rõivastele sattumist. Pärast käitlemist pesta hoolega käsi. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. ALLANEELAMISE KORRAL: halva enesetunde korral võtta ühendust MÜRGISTUSTEABEKESKUSEGA/arstiga. Sisu/mahuti kõrvaldada sobivatesse prügilatesse või jäätmekäitluskohta vastavalt kohalikele ja riiklikele eeskirjadele.Kasutage biotsiidi ohutult! Enne kasutamist lugege lisatud teave alati läbi.
Kasutusjuhend
Kasutusjuhend: IGAPÄEVANE KAITSE: (1 DOOSE = 50ML). 1 KORGITÄIS = KESKMINE JA KARE VESI. 1 + 2/3 KORGITÄIT = VÄGA KARE VESI. Kasutage Calgon Hygiene+ geeli igal pesukorral lisaks tavalisele pesuvahendile. Valage Calgon pesuvahendi sahtlisse. Kasutage pehme vee jaoks väikseimat soovitatud pesuvahendi annust. Sobib igat tüüpi rõivastele. BAKTERIVASTANE KAITSE: 2 KORGITÄIT = 100 ml 40 °C juures pestes. Kasutage iga kuu või iga 15 pesukorra järel. Lisage 2 doosi ilma pesuvahendita tühja masinasse (30 minutiline programm). Kasutada ainlt ilma pesuta.
Säilitamistingimused
Säilitada kuivas ja jahedas, päikese eest kaitstuna. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

Muu info

Päritoluriik:
Itaalia
Netokogus (g/ml):
750
Kaubamärk:
CALGON
Tarnija kontaktid:
Eugesta Eesti OÜ
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.