Veepehmendustabletid CALGON 15tk

Veepehmendustabletid CALGON 15tk

€11.15
€0.74/tk
Kirjeldus
Veepehmendi Calgon tabletid 15 tab.
Lisainfo
Calgon 2in1 veepehmendustabletid pesumasinale, 15 tbl. KATLAKIVI- JA MUSTUSEVASTANE KAITSE*. LISAKAITSE MUSTUSE VASTU**. JUHTIVATE PESUMASINATOOTJATE ESIMENE SOOVITUS. ILMA CALGONITA: lubjasete, mustus ja pesuaine jäägid kogunevad trumli taha, filtrile ja torudele. See mitte ainult ei või põhjustada masina purunemist, vaid võib olla ka halva lõhna allikaks, mis takistab täiusliku pesemistulemuse saavutamist. KOOS CALGONIGA: kaitse katlakivi vastu tänu selle neutraliseerivale toimele, mis aitab kaitsta masina kõiki olulisi osi. Mustusevastased lisaained puhta masina heaks annavad kaitse, mis väldib halba lõhna põhjustava mustuse ja pesuaine jääkide kuhjumist.
Koostisosad
15-30% polükarboksülaadid.
Kasutusjuhend
Kasutamine: 1.Kasutage igal pesukorral. 2. Lisage üks calgoni tablett tavalisele pesuainele põhipesulahtris. 3. Doseerige pesuainet, nagu soovitatakse pehme vee korral. Parema tulemuse saavutamiseks kasutage koos fosfaadivabade pesuainetega. 4. Sobib kõikide kangatüüpidega.
Tootja kontaktid
Reckitt Benckiser
Säilitamistingimused
Säilitada kuivas ja jahedas, päikese eest kaitstuna. Säilitamistemperatuur: alates 10°C kuni 25°C.

Muu info

Päritoluriik:
Itaalia
Kaubamärk:
CALGON
Tarnija kontaktid:
Sales-Star AS
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.