WC geel DUCK Ocean Breeze 2* 36ml

WC geel DUCK Ocean Breeze 2* 36ml

€2.49
€3.05
€34.58/l
Kampaania kehtib kuni 2023-12-18 või kuni kaupa jätkub.
Kirjeldus
Wc-poti värskendaja. Hoiab ära katlakivi tekke, värske lõhnaga, hügieeniline, värskendab igal loputuskorral. Toodet jätkub 720 loputuskorraks. Pakendis 2 täidet.
Koostisosad
≥30 % mitteioonsed tensiidid, <5 % alifaatsed süsivesinikud, lõhnaained, Linalool, Coumarin, Eugenol, Limonene, Citral.
Kasutusjuhend
1.Juhi nupp auku. Lükka aplikaatorit sissepoole kuni nupp lukustub esimesse auku. Eemalda, aga säilita kaas. 2. Paiguta geel WC-poti ääre lähedale, sisepoolele, kus vesi saab geeli aktiveerida. 3. Aseta aplikaatori suu WC-poti sisepoolele. Vajuta nuppu samal ajal kui surud aplikaatorit vastu potiseina nii, et nupp lukustub järgmisesse auku. 4. Eemalda aplikaator potist nii, että geel jääb paigale. Sulge aplikaator kaanega.
Säilitamistingimused
Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida temperatuuril 0–25 kraadi. Säilitamistemperatuur: alates 0°C kuni 25°C.

Muu info

Päritoluriik:
Holland
Netokogus (g/ml):
72
Tarnija kontaktid:
Tridens AS
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.