WC õhuvärsk.AMBI PUR Merlion Cot.7.5ml

WC õhuvärsk.AMBI PUR Merlion Cot.7.5ml

€4.99
€4.99/tk
Kirjeldus
Puuvillalõhnaline vannitoa õhuvärskendaja kõrvaldab ebameeldivad lõhnad ja jätab värske lõhna. Hoiab ära ebameeldiva lõhna leviku. Püsib kuni 45 päeva. Seda pole vaja elektriga ühendada.
Koostisosad
4-Tert-Butylcyclohexyl Acetate, 2.4-Dimethyl-3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Dimethyl Heptenal, Octahydro-4, 7-Methano-1H-Indenecarbaldehyde, Linalool, Citral, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Isocyclocitral, Coumarin, Trans-Menthone, Beta, 4-Dimethyl-3-Cyclohexene-1-Propanal, Trans-2-Hexanal, Scentenal, Lauraldehyde, 4-(4-Methyl-3-Pentenyl)Cyclohex-3-Ene-1-Carbaldehyde, Delta-Damascone, Undecylenal, Cyclamen Aldehyde, Eugenol, Cinnamyl Alcohol, 1-Cyclohexene-1-Propanal, 4.4-Dimethyl-, Dimethylcyclohexenyl 3-Butenyl Ketone, (E)-Dodec-2-En-1-Al, Isoeugenol, Methylundecanal, Nonadienal, Methyl Octine Carbonate, Cinnamal
Säilitamistingimused
Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

Muu info

Päritoluriik:
Belgia
Kaubamärk:
AMBI PUR
Tarnija kontaktid:
Sanitex OÜ
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.