WC puh.vahend HARPIC Max spring 750ml


€2.89
€3.85/l
Päritoluriik:
Poola
Netokogus (g/ml):
750
Tarnija kontaktid:
Sales-Star AS
Tarnija:
maxima

LISAINFO
Harpic Power Plus Spring Power. WC-poti desinfitseeriv puhastusvahend. 1. Kiire toime2. Eemaldab katlakivi3. Emaldab tõrksad plekid4. Eemaldab rooste5. Eemaldab uriiniplekid6. Eemaldab kogunenud mustuse7. Puhastab ääre alt8. Puhastab allpool veepiiri9. Tapab 99,9% bakteritest10. Annab värskuse
LISAAINED
E415
KASUTUSJUHEND
Soovitame wc desinfitseerimise ja puhastamise ajal kanda kindaid.Korgi eemaldamine: vajutage padjakestele korgil ja keerake lahti. Korgi tagasipanemine: keerake tihedalt kinni, kuni kuulete klõpsatust. Sobib kõikidele wc-pottidele, välja arvatud roostevabast terasest potid. Ohutu septikumidele. 1. Tõstke üles wc-poti kaas ja suunake otsik ettevaatlikult poti ääre alla.2. Pigistage pudelit ja kandke aeglaselt seespool ümber poti, nii et pott oleks vedelikuga täiesti kaetud.3. Optimaalseks puhastustulemuseks jätke toimima 10 minutiks, loputage ja harjake.4. Desinfitseerimiseks laske mõjuda 60 minutit, loputage ja harjake.
Tootja kontaktid
Reckitt Benckiser
Säilitamistingimused
Säilitamistemperatuur: alates 10°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.

Eesti

  • English
  • Русский