WC puh.vahend HARPIC Max spring 750ml

WC puh.vahend HARPIC Max spring 750ml

€4.65
€6.20/l
Kirjeldus
Harpic Power Plus 1 minutiga toimiv koostis*. Kiire ja lihtne viis muuta tualettruum Harpic säravaks vaid 1 MINUTIGA. Vahendi kaasaegne, värvi muutev koostis. Lahustab kiirelt tualettruumi plekid, katlakivi ja rooste. Puhastusaine muudab vees toimimise ajal värvi. Valage vedelik, oodake 1 minut, harjake, tõmmake vett ja töö on tehtud!
Koostisosad
100g vedeliku kohta: 9 g vesinikkloriidhapet, alla 5% mitteioonseid pindaktiivseid aineid, alla 5% katioonseid pindaktiivseid aineid, desinfektsioonivahend, lõhnaained.
Lisaained
E415
Kasutusjuhend
Soovitame wc desinfitseerimise ja puhastamise ajal kanda kindaid.Korgi eemaldamine: vajutage padjakestele korgil ja keerake lahti. Korgi tagasipanemine: keerake tihedalt kinni, kuni kuulete klõpsatust. Sobib kõikidele wc-pottidele, välja arvatud roostevabast terasest potid. Ohutu septikumidele. 1. Tõstke üles wc-poti kaas ja suunake otsik ettevaatlikult poti ääre alla.2. Pigistage pudelit ja kandke aeglaselt seespool ümber poti, nii et pott oleks vedelikuga täiesti kaetud.3. Optimaalseks puhastustulemuseks jätke toimima 10 minutiks, loputage ja harjake.4. Desinfitseerimiseks laske mõjuda 60 minutit, loputage ja harjake.
Säilitamistingimused
Säilitamistemperatuur: alates 10°C kuni 25°C.

Muu info

Päritoluriik:
Poola
Netokogus (g/ml):
750
Kaubamärk:
HARPIC
Tarnija kontaktid:
Eugesta Eesti OÜ
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.