555 66 369
E-P 9:00-21:00
E-post:

WC puhastusvahend CILLIT Lemon,750ml


€2.15
€2.87/l
Päritoluriik:
Poola
Netokogus (g/ml):
0,77
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Cillit Lime & Rust Lemon WC-puhastusvahend. Eemaldab ka kõige tõrksamad plekid, katlakivi ja rooste. Kasutage regulaarselt, et hoida oma WC täielikult puhas.
Koostisosad
Cillit Lime & Rust Lemon WC-puhastusvahend. Eemaldab ka kõige tõrksamad plekid, katlakivi ja rooste. Kasutage regulaarselt, et hoida oma WC täielikult puhas.
TOIDULISANDID
E415
KASUTUSJUHEND
KASUTAMINE. 1. Tõstke prill-laud üles ja suunake pudeli otsik ettevaatlikult poti ääre alla. 2. Pigistage ja kandke aeglaselt ümber poti, nii et vedelik kataks täielikult poti pinna. 3. Eriti tõrksate plekkide korral laske 10 minutit mõjuda, seejärel harjake ja loputage. Korgi tagasi panemiseks keerake see tihedalt kinni, kuni kuulete klõpsatust. ETTEVAATUSABINÕUD. Mitte lasta ainel kokku puutuda teiste pindadega peale WC-poti. Mitte kasutada metallil, marmoril, puidul ja emailpindadel. Enne kasutamist testige toodet väikesel, vähem nähtaval kohal, et kontrollida kokkusobivust pinnaga.
Tootja kontaktid
Reckitt Benckiser Production (Poland) Sp. Z.o.o .ul. Okunin 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, Poland
Säilitamistingimused
Säilitamistemperatuur: alates 10°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.