555 66 369
E-P 9:00-21:00
E-post:

WC-värsk.BREF Power Aktiv Ocean,2x50g


€2.79
€27.90/kg
Päritoluriik:
Ungari
Netokogus (g/ml):
100
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Võimas WC-poti seep peseb tänu 4 funktsiooniga tootevalemile tualettpoti igakordsel kasutamisel: 1. Võimas vaht 2. Võimas katlakivieemaldus 3. Võimas värskus 4. Võimas hügieenitase.
LISAINFO
Ärritab nahka. Silmade tõsine kahjustamise oht. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Vältida nahale ja silma sattumist. Silma sattumisel loputada koheselt rohke veega ja pöörduda arsti poole. Toote neelamisel pöörduda koheselt arsti poole ja näidata toote pakendit või etiketti.
Koostisosad
>30% anioonsed pindaktiivsed ained, 5-15% mitteioonsed pindaktiivsed ained. Muud koostisosad: aroomiaine (Coumarin, Limonene, Linalool).
KASUTUSJUHEND
Kasutusvalmis toode. Kinnitage Bref Power Aktiv oma WC-poti istme serva alla.
Säilitamistingimused
Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida temperatuuril 0–25 kraadi. Säilitamistemperatuur: alates 0°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.