555 66 369
E-P 9:00-21:00
E-post:

WC-värskendaja BREF Ocean 50ml


€2.49
€49.80/l
Päritoluriik:
Ungari
Netokogus (g/ml):
50
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Isekleepuvad, tualettpotti kleebitavad puhastavad ribad saavutamaks hügieenilist puhtust ja värskust. Lihtne kasutada ja hügieeniliselt paigaldatavad. 3 kleebist ~ kuni 450 veetõmmet.
LISAINFO
Ümbriseta tahke tualeti kleebis. Ärritab nahka. Silmade tõsise kahjustamise oht. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Vältida nahale ja silma sattumist. Silma sattumisel loputada koheselt rohke veega ja pöörduda arsti poole. Kanda silmade/näokaitset. Allaneelamise korral pöörduda viivitamatult arsti poole ja näidata talle kemikaali pakendit või etiketti.
Koostisosad
>30% anioonsed pindaktiivsed ained, 15-30% mitteioonsed pindaktiivsed ained, <5% alifaatseid süsivesinikke.
KASUTUSJUHEND
Kleebi ainult kuivale pinnale. Kinnita riba tualettpoti sisemise serva alla.
Säilitamistingimused
Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida temperatuuril 0–25 kraadi. Säilitamistemperatuur: alates 0°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.