555 66 369
E-P 9:00-21:00
E-post:

WC värskendaja HELPER Pine 3x55ml


€1.99
€12.06/l
Päritoluriik:
Poola
Netokogus (g/ml):
110
Kaubamärk:
HELPER
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Vedel tsitruselõhnaline WC-puhastusvahend.
LISAINFO
Põhjustab nahaärritust. Põhjustab tugevat silmade ärritust. Sisaldab metüülkloroisotiasolinooni, metüülisotiasolinooni. Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Pärast käitlemist pesta hoolega käed. ALLANEELAMISE KORRAL: võtta viivitamata ühendust MÜRGISTUSTEABEKESKUSE/arstiga. NAHALE SATTUMISE KORRAL: pesta rohke vee ja seebiga. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord.
Koostisosad
Anioonsed pindaktiivsed ained: 15% või rohkem, kuid alla 30%, mitteioonsed pindaktiivsed ained: alla 5%, muud koostisosad: lõhnaained, säilitusained: metüülkloroisotiasolinoon, metüülisotiasolinoon, allergiat põhjustada võivad lõhnaained: limoneen, tsitraal, bensüülalkohol.
KASUTUSJUHEND
Sisestage täitepudel tugevasti ümbrisesse (nii et see korgi läbi torkaks) ja lükake täitepudel täielikult oma kohale. ÄRGE eemaldage täitepudeli korki. 2. Kinnitage konks üle WC-poti serva ääre ja kontrollige, et ümbris jääks kohta, kus veevool on kõige tugevam. 3. Kui täitepudel on tühjaks saanud, võtke see lihtsalt hoidikust välja ja pange asemele uus täitepudel.
Tootja kontaktid
Toodetud Maxima LT UAB tellimusel.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-kaupluses esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabegal. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-kaupluse toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.